28 Лютого 2020

Вітання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав // 13 лютого 2020

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав . Саме 15 лютого 1989 року, було закінчено, так звану, неоголошену війну, яка тривала майже 10 років і яку український народ засудив як несправедливу й жорстоку.

Зі всіх сучасних збройних конфліктів афганська війна була найкривавішою, її тінь торкнулась майже кожної української родини.

Вона стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей - тих, хто безпосередньо знаходився на Афганській землі, і тих, хто безмежно довгими й тривожними днями і ночами чекав дома повернення своїх синів, чоловіків, батьків, коханих, друзів.

Сьогодні ми вшановуємо пам'ять загиблих. Ми схиляємо голову перед їх подвигом, мужністю та витримкою.

Час не підвладний викреслити з пам’яті героїчні подвиги, приклади вірності військовому обов’язку, що продемонстрували наші земляки, яким довелося нести нелегку військову службу в горах Афганістану. Ваш досвід, високі моральні якості, активна громадянська позиція, професіоналізм й надалі служитимуть ствердженню миру і злагоди на благодатній українській землі.

У цей пам’ятний день бажаємо вам міцного здоров'я, щастя і нових звершень в ім’я нашої Батьківщини-України. Честь вам і слава!

Перший заступник голови райдержадміністрації

Надія Вікарська