06 Червня 2020

ШТАБ З ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ У СТАРОСИНЯВСЬКОМУ РАЙОНІ ІНФОРМУЄ: // 20 травня 2020

Станом на 20 травня 2020 року на території району зареєстровано 10 випадків захворювання на COVID-19, з яких 6 одужало, 1 летальний.

Нових випадків не виявлено.

39 осіб знаходиться на самоізоляції, під постійним наглядом сімейних лікарів.

Зразки біологічного матеріалу для лабораторної діагностики методом ПЛР не відбирались, зроблено 1 швидкісний тест (результат негативний). Загальна кількість використаних: ПЛР – 60, швидкісних тестів – 37.

Наразі офіційно зареєстрованих випадків на гострі респіраторно-вірусні захворювання та пневмонію не має.

В КНП «Старосинявська центральна районна лікарня» осіб, що знаходяться на стаціонарному лікуванні, в зв’язку з респіраторно-вірусними захворюваннями та пневмонію не має.

Всі хворі на COVID-19 перебувають в КП «Хмельницька інфекційна лікарня».

Вчергове закликаємо усіх жителів району дотримуватись карантинних заходів, берегти здоров’я своє і здоров’я своїх близьких! Залишайтеся вдома, самоізоляція та уникнення контактів – це найефективніший спосіб запобігти поширенню хвороби. Наголошуємо, носіння масок, миття рук, дистанція – є обов’язковими! При перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю.

За інформацією

Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

Старосинявської районної державної адміністра