06 Червня 2020

«У нашім краї барви вишиванок» // 21 травня 2020

Україно, одінь вишиванку,

Пригадай, як колись було.

Її гордо носило місто,

І пишалося кожне село.

Україно, носи вишиванку

В будні і свята носи

Бо ніде не знайдеш більше в світі

Неповторної диво краси!

Сьогодні всі українці відзначають День вишиванки – символу, який стирає кордони та єднає українців по всьому світу, незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають.

Вишиванка – не просте вбрання українців. Це символічна річ для кожного з нас. В орнаменті можна побачити сліди історії нашої країни та історію свого роду.

Як правило, вишиванку ми вдягаємо в святкові дні. Сьогодні ж особливий день саме тому, що в кожній області, в кожному місті і містечку українці об’єднанні! Нас поєднало велике почуття поваги і любові до українських національних традицій, до країни, один до одного!

Колективи Старосинявської районної державної адміністрації, Старосинявської районної ради та Старосинявської селищної ради також долучився до флешмобу з нагоди Дня вишиванки, який у 2020 році припав на 21 травня.

Для  працівників  адмінбудівлі вже стало доброю традицією  щороку цього дня одягати  на роботу вишиванки. Декому вони дісталися у спадок від батьків і стали справжнім родинним оберегом.

Отож вітаємо усіх із Всеукраїнським Днем вишиванки! Бажаємо укріплення української ідентичності заради процвітання нашої країни. Нехай в долі кожного українця розквітають барвисті квіти як на наших вишиванках!

Старосинявська райдержадміністрація

IMG 8676 21