06 Червня 2020

ШТАБ З ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ У СТАРОСИНЯВСЬКОМУ РАЙОНІ ІНФОРМУЄ: // 21 травня 2020

Станом на 21 травня 2020 року на території району зареєстровано 10 випадків захворювання на COVID-19, з яких 6 одужало, 1 летальний.

Нових випадків не виявлено.

39 осіб знаходиться на самоізоляції, під постійним наглядом сімейних лікарів.

Зразки біологічного матеріалу для лабораторної діагностики методом ПЛР не відбирались, швидкісні тести не робились. Загальна кількість використаних: ПЛР – 60, швидкісних тестів – 37.

В КНП «Старосинявська центральна районна лікарня» осіб, що знаходяться на стаціонарному лікуванні, в зв’язку з респіраторно-вірусними захворюваннями та пневмонію не має.

Всі хворі на COVID-19 перебувають в КП «Хмельницька інфекційна лікарня».

Вчергове закликаємо усіх жителів району дотримуватись карантинних заходів, берегти здоров’я своє і здоров’я своїх близьких! Залишайтеся вдома, самоізоляція та уникнення контактів – це найефективніший спосіб запобігти поширенню хвороби. Наголошуємо, носіння масок, миття рук, дистанція – є обов’язковими! При перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю.

За інформацією

Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

Старосинявської районної державної адміністра