06 Липня 2020

До уваги мешканців району! // 26 червня 2020

Старосинявська дільниця Старокостянтинівського відділення АТ «Хмельницькгаз» доводить до Вашого відома, що, в зв’язку з приєднанням нового абонента АПНВП “Візит” до системи газопостачання, 01 липня 2020 року з 9:00 години буде припинено газопостачання в с. Адампіль, с.Перекора, с.Липки, с.Цимбалівка, с.Яблунівка, с.Мшанець, с.Пишки, с.Ожарівка, с.Паплинці, с.Залісся, с. Подоляни.

Орієнтовний термін припинення газопостачання - до десяти діб ( з 01.07.20 — 10.07.20).

Під час припинення газопостачання необхідно відключити всі газові прилади, перекривши, крани на приладах та перед ними. Пуск газу в населених пунктах буде проводитися поступово і за умови присутності користувачів газу (власників) у будинках.

З повагою,

Старший майстер