06 Липня 2020

Відбулось чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини // 26 червня 2020

25 червня 2020 року відбулось чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини Старосинявської районної державної адміністрації, яке провела заступник голови адміністрації Оксана Володимирівна Ліщишина.

На порядок денний засідання комісії з питань захисту прав дитини було винесено 7 питань:

- Про розгляд заяви громадянки, про надання згоди органу опіки та піклування на розподіл спадкового майна, яке залишилося після смерті її чоловіка, між нею та їх спільними дітьми;

- Про визначення способів участі батька у вихованні свого малолітнього сина, який проживає разом з матір’ю;

- Про надання згоди органу опіки та піклування на укладення договору дарування житлового будинку, право користування яким має малолітня дитина, на ім’я її батька;

- 4 питання про надання згоди органу опіки та піклування на вчинення дій, необхідних для приватизації (отримання) безоплатно у власність земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 2 га. малолітніми та неповнолітніми дітьми для ведення особистого селянського господарства.

Працівниками служби у справах дітей з усіх питань порядку денного підготовлено відповідний пакет документів. Під час проведення засідання членами комісії ретельно вивчено всі наявні документи, що потребували свого вирішення. За результатами проведення комісії службою у справах дітей райдержадміністрації було підготовлено 7 проектів розпоряджень райдержадміністрації,  надано відповідні рекомендації.

Служба у справах дітей