06 Липня 2020

ШТАБ З ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ У СТАРОСИНЯВСЬКОМУ РАЙОНІ ІНФОРМУЄ: // 26 червня 2020

Станом на 26 червня 2020 року на території району всього зафіксовано 12 випадків, з яких 2 пацієнтів на лікуванні, одужало, летальний. Нових випадків не виявлено.

24 особи знаходиться на самоізоляції, під постійним наглядом сімейних лікарів.

Зразки біологічного матеріалу для лабораторної діагностики методом ПЛР не відбирались, швидкісні тести не робились. Загальна кількість використаних: ПЛР – 87, швидкісних тестів – 60.

Загальна кількість хворих із гострими респіраторно-вірусними захворюваннями та пневмонію – 1, з них: хворих на бронхопневмонію – 0, хворих на ГРВІ – 1 (з них дітей – 1, дорослих – 0).

В зв’язку з респіраторно-вірусними захворюваннями та пневмонію на стаціонарному лікуванні в КНП «Старосинявська центральна районна лікарня» хворих немає.

Вчергове закликаємо усіх жителів району дотримуватись карантинних заходів, берегти здоров’я своє і здоров’я своїх близьких! Наголошуємо, носіння масок, миття рук, дистанція – є обов’язковими! При перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю.

За інформацією

Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

Старосинявської районної державної адміністра