14 Серпня 2020
Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Старосинявської районної державної адміністрації!!!

#«Велике будівництво» – Відбулася робоча зустріч з керівництвом ДП «Хмельницька обласна служба місцевих автодоріг» // 30 липня 2020

29 липня 2020 року відбулася робоча зустріч заступника голови райдержадміністрації Оксани Ліщишиної та голови районної ради Василя Олійника з директором ДП «Хмельницька обласна служба місцевих автодоріг Сергієм Дудою щодо проведення поточного середнього ремонту автомобільної дороги місцевого значення О231501 Стара Синява –Травневе, участь у якій взяли фахівців райдержадміністрації та дорожньої галузі.

В ході зустрічі було здійснено огляд проведення ремонту вищезгаданої дороги та розглянуто питання щодо якості та термінів виконання робіт.

Також у огляді прийняв участь начальник відділу ДП «Хмельницька обласна служба місцевих автодоріг» Михайло Литовчук, який надав коментарі щодо технології проведення ремонтних робіт на об’єкті: «Для проведення робіт на ділянці дороги О231501 Стара Синява –Травневе було оголошено тендер, замовником робіт є державне підприємство "Хмельницька обласна служба місцевих автодоріг", підрядник – Філія «Старокостянтинівськийрайавтодор» ДП "Хмельницький облавтодор» ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України». Протяжність ремонту даного відрізку дороги становить 5 км. Вартість проекту – 20 млн. грн., який фінансується за рахунок субвенції з державного бюджету.Поточний середній ремонт цієї автомобільної дороги протяжністю 2,4 км проведено частковоу 2019 році. На даний час здійснено планування узбіччя, проведено холодне фрезерування чорного покриття, влаштовується вирівнюючий шар із асфальтобетонного покриття. Відповідно до проектно-кошторисної документації також заплановано проведення наступних робіт:

-влаштування верхнього шару покриття із дрібнозернистої асфальтобетонної суміші, товщиною не менше 5 см;

-укріплення узбіч;

-встановлення засобів організації дорожнього руху.

Згідно плану,виконання робіт на даному об’єкті планується завершити за 15 днів, але разом з тим все залежить від погодних умов, роботи техніки та постачання асфальтобетонної суміші.

Хочеться відмітити, що проведення ремонтних робіт на дорозі Стара Синява - Травневе знаходяться під особистим контролем директора ДП «Хмельницька обласна служба автомобільних доріг» Дуди Сергія Вікторовича, а також до цього об’єкта залучені найкращі фахівці ДП «Хмельницький облавтодор», які здійснюють нагляд за всією технологією укладання асфальтобетонного покриття».

За підсумками зустрічі заступник голови райдержадміністрації Оксана Ліщишина наголосила, що проведення ремонту цієї ділянки дороги є вкрай необхідним, який значно покращить транспортну інфраструктурута надастьякісне сполучення для довозу школярів до опорного навчального закладу громади.

alt

alt

alt

alt

Відділ інфраструктури,

енергетики та захисту довкілля

райдержадміністрації