14 Серпня 2020

ШТАБ З ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ У СТАРОСИНЯВСЬКОМУ РАЙОНІ ІНФОРМУЄ: // 30 липня 2020

Станом на 20.00 год. 30 липня 2020 року на території Старосинявського району виявлено 1 новий випадок захворювання на COVID-19. Всього зареєстровано 15 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з яких: 3 лікується, 11 одужало, летальний.

Вчергове закликаємо усіх жителів району дотримуватись карантинних заходів, берегти здоров’я своє і здоров’я своїх близьких! Наголошуємо, носіння масок, миття рук, дистанція – є обов’язковими! При перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю.

За інформацією

Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

Старосинявської районної державної адміністраці