14 Серпня 2020

ШТАБ З ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ У СТАРОСИНЯВСЬКОМУ РАЙОНІ ІНФОРМУЄ: // 31 липня 2020

Станом на 12.00 год. 31 липня 2020 року, на території Старосинявського району зареєстровано 15 лабораторно підтверджених випадківзахворювання на COVID-19, з яких: 3 лікується, 11 одужало, 1 летальний. Нових випадків захворювання на COVID-19 не виявлено.

6 осіб знаходиться на самоізоляції, під постійним наглядом сімейних лікарів.

Зразки біологічного матеріалу для лабораторної діагностики методом ПЛР не відбирались. Швидкісні тести не робились. Загальна кількість використаних: ПЛР – 107, швидкісних тестів – 74.

Хворих із гострими респіраторно-вірусними захворюваннями та пневмонію не зареєстровано.

В зв’язку з респіраторно-вірусними захворюваннями та пневмонію на стаціонарному лікуванні в КНП «Старосинявська центральна районна лікарня» хворих немає.

Вчергове закликаємо усіх жителів району дотримуватись карантинних заходів, берегти здоров’я своє і здоров’я своїх близьких! Наголошуємо, носіння масок, миття рук, дистанція – є обов’язковими! При перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю.

За інформацією

Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

Старосинявської районної державної адміністрації