22 Жовтня 2020
ic_home Добавить в избранное ic_map

Вітання голови райдержадміністрації та районної ради з Всесвітнім днем пошти! // 09 жовтня 2020

Шановні працівники поштового зв’язку!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Всесвітнім днем пошти!

Протягом століть пошта була, й залишається нині, надійним посередником в міжлюдському спілкуванні. Сьогодні, коли бурхливими темпами розвиваються інформаційні технології та засоби зв’язку, поштовий зв’язок не втратив свого виключного значення, залишаючись одним з найдоступніших та найпопулярніших видів комунікації.

Ніяка, навіть сама сучасна техніка не може замінити людини із поштовою сумкою на плечі. Саме ви є тією з’єднувальною ланкою, що забезпечує широкі контакти жителів найвіддаленіших сіл нашого району з центром, зі світом.

На Старосинявщині працює потужний колектив поштовиків, який щоденно приймає й опрацьовує кореспонденцію, доставляє передплатникам листи, газети й журнали. Вас з нетерпінням чекають пенсіонери, адже багатьом з них саме ви доставляєте пенсію.

Сьогодні в поштовій галузі працюють чудові відповідальні люди, що душею і серцем віддані своїй непростій справі, віддаючи їй багатий досвід, сили та знання. Саме тому, за високий професіоналізм, сумлінне і добросовісне виконання своїх професійних обов’язків та з нагоди відзначення Всесвітнього Дня пошти спільними Почесними грамотами Старосинявської районної державної адміністрації та Старосинявської районної ради нагороджують:

МУСАТЛІДІЮ МИКОЛАЇВНУ– начальника відділення поштового зв’язку Стара Синява Хмельницької дирекції Акціонерного товариства «Укрпошта»;

ВЛАСЮК Світлану Олександрівну – листоношу відділення поштового зв’язку Стара Синява Хмельницької дирекції Акціонерного товариства «Укрпошта»;

ГАМАНІНУ Раїсу Григорівну – листоношу відділення поштового зв’язку Чехи Хмельницької дирекції Акціонерного товариства «Укрпошта»;

ПАСІЧНИКНаталію Григорівну– начальника,за сумісництвом листоношу відділення поштового зв’язку Ожарівка Хмельницької дирекції Акціонерного товариства «Укрпошта»;

ПОДЗІГУН Яну Олександрівну – оператора поштового зв’язку центрального відділення поштового зв’язку Стара Синява Хмельницької дирекції Акціонерного товариства «Укрпошта» ;

РИКУН Наталію Сергіївну – начальника, за сумісництвом листоношу відділення поштового зв’язку Сьомаки Хмельницької дирекції Акціонерного товариства «Укрпошта»;

СОРОКУ Наталію Степанівну– оператора поштового зв’язку відділення поштового зв’язку Стара Синява Хмельницької дирекції Акціонерного товариства «Укрпошта».

Дякуємо вам за відданість професії! Бажаємо міцного здоров’я вам і вашим рідним, успіхів, благополуччя та безмежного людського щастя!

районної державної адміністрації

Іван Луценко