22 Жовтня 2020
ic_home Добавить в избранное ic_map

ШТАБ З ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ У СТАРОСИНЯВСЬКОМУ РАЙОНІ ІНФОРМУЄ: // 12 жовтня 2020

Станом на 18.00 год. 11 жовтня 2020 року, на території Старосинявського району нових випадків захворювання на COVID-19 не виявлено.

Всього зареєстровано 134 лабораторно підтверджений випадок захворювання на COVID-19, з яких: 67 лікується, 66 одужало, 1 летальний.

Вчергове закликаємо усіх жителів району дотримуватись карантинних заходів, берегти здоров’я своє і здоров’я своїх близьких! Наголошуємо, носіння масок, миття рук, дистанція – є обов’язковими! При перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю.

За інформацією

Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

Старосинявської районної державної адміністрації