23 Жовтня 2020
ic_home Добавить в избранное ic_map

Відбулося засідання оперативного штабу з ліквідації наслідків НС // 13 жовтня 2020

13 жовтня, відбулося засідання оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Основне питання порядку денного – Рішення Державної комісії з питань ТЕБ та НС від 08 жовтня 2020 року щодо встановлення для окремих адміністративно-територіальних одиниць відповідного рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19, зокрема, встановлення «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 у Старосинявському районі та забезпечення неухильного виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 (зі змінами).

Рішенням штабу доручено Старосинявському районному відділенню поліції Старокостянтинівського відділу ГУНП України в Хмельницькій області, Старосинявському районному сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницької області, Старосинявському районному управлінню ГУ Держпродспоживслужби у Хмельницькій області посилити роботу з перевірки, виявлення та притягнення до відповідальності осіб, які порушують правила щодо карантину людей, санітарно-гігієнічні, санітарно-протиепідемічні правила і норми, передбачені законодавством, зокрема залишення місця самоізоляції, перевірку та виявлення порушень обмежень, встановлених в постанові Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 (зі змінами) та від 22.07.2020 № 641 (зі змінами).

Окрім того, на засіданні було обговорено і питання здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року № 641 та відповідних рішень Центральної виборчої комісії.

Відповідно, було прийнято рішення доручити Старосинявському відділенню поліції Старокостянтинівського відділу ГУ НП України в Хмельницькій області здійснити необхідні дії в межах чинного законодавства та своїх повноважень для забезпечення контролю за виконанням епідеміологічних заходів на виборчих дільницях під час голосування.

Питання про запобігання поширенню на території району коронавірусу COVID-19 знаходиться на особливому контролі керівництва району, а оперативний штабу з питань ліквідації наслідків надзвичайної ситуації далі продовжує свою роботу в цілодобовому режимі.

У разі виявлення порушень щодо недотримання вимог карантинних заходів, умов самоізоляції населенням негайно просимо звертатися до Старосинявського ВП ГУНП у Хмельницькій області за телефоном 102 для миттєвого реагування на ситуацію яка склалася.

Додатково зазначаємо, що станом на 12 жовтня 2020 року в районі зафіксовано 134 випадків захворювання на COVID-19, 67 осіб перебувають на лікуванні, 1 випадок - летальний.

Штаб з ліквідації

наслідків надзвичайної ситуації