22 Жовтня 2020
ic_home Добавить в избранное ic_map

Вітання голови райдержадміністрації та районної ради зі святковими датами 14 жовтня // 13 жовтня 2020

Шановні жителі Старосинявщини!

14 жовтня для України є символічною датою. У цей день ми відзначаємо відразу три свята, які є значними для нашої країни: День захисника України, Покрова Пресвятої Богородиці, яка вважалася покровителем українського воїнства в різні часи, та День українського козацтва.

Упродовж століть українські землі від ворогів боронили відважні воїни української землі. Нині на захисті суверенітету України стоять доблесні українські військові та добровольці, які є гідними спадкоємцями духовних цінностей та традицій славних предків.

Тож прийміть найщиріші вітання з нагоди цих знакових для кожного українця свят! Висловлюємо сердечну подяку кожному, хто проявив героїзм, справжній український бойовий дух під час захисту свободи, суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. На вашій сміливості, відданості та небайдужості тримається надія всього нашого народу на мирне небо.

Нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого.

Міцного вам здоров’я, добробуту та родинного затишку!

Вічна пам’ять тим, хто віддав життя за свободу Батьківщини та низький уклін родинам загиблих Героїв!

Слава Україні!

районної державної адміністрації