23 Жовтня 2020
ic_home Добавить в избранное ic_map

Вітання голови райдержадміністрації та районної ради з Днем селища // 13 жовтня 2020

Дорогі земляки, гості краю!

Щиро вітаємо Вас із днем селища Стара Синява!!!

День селища – це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди з особливим Старосинявським колоритом, традиціями і славною історією. Ми близько до серця сприймаємо всі труднощі селища, переживаємо невдачі та складні часи.

Але й щиро радіємо успіхам селища та громади, пишаємося нашими досягненням, які складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців.

У такий день, кожен відчуває себе частиною великої родини. Ми маємо об'єднатися у любові до нашої Батьківщини, працювати і жити для її добра, допомагати тим, хто цього потребує.

Дорогі земляки, у сьогоднішній святковий день від імені Старосинявської районної державної адміністрації та Старосинявської районної ради та від себе особисто щиро вітаємо всіх із Днем селища!!!

Бажаємо вам перш за все миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких. Божого вам благословення!

районної державної адміністрації

Іван Луценко