08 Грудня 2021
ic_home Добавить в избранное ic_map

Перелік карантинних обмежень та заборон на всій території України від 25 січня 2021 року // 25 січня 2021

Що заборонено:

•     Проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участі дітей з більш ніж однієї групи/класу та за присутності відвідувачів.
  •     Проведення в розважальних закладах та закладах громадського харчування святкових заходів, бенкетів, майстер-класів, публічних подій.
  •     Приймання відвідувачів у музеях, на виставках, в галереях тощо, якщо в залах присутні більше однієї особи на 10 кв. метрів.
  •     Проведення масових культурних (зокрема концертів), спортивних, соціальних, рекламних та інших заходів, в яких бере участь понад 20 осіб та недотримана дистанція у 1,5 м між учасниками (виключення: офіційні та професійні спортивні заходи без глядачів, іспити для нотаріату та заходи, необхідні для забезпечення роботи органів влади).
  •     Робота кінотеатрів та закладів культури із наповненістю понад 50% місць одного залу.
  •     Перевезення в пасажирському транспорті більше пасажирів, ніж наявна кількість сидячих місць (крім метро).
  •     Проведення дискотек, робота нічних клубів та закладів громадського харчування з організацією дозвілля.
  •     Розміщення в закладах харчування понад 4 повнолітні особи за одним столом та коли відстань між столами менш ніж 2 метри.
  •     Робота суб'єктів господарювання, в яких працівники не забезпечені масками, не нанесено маркування щодо дистанції між клієнтами в 1,5 метра, а відвідувачі не мають правильно вдягнутих засобів індивідуального захисту.
  •     Перетин кордону іноземцям без наявного поліса страхування (з окремими виключеннями).
  •     Релігійні заходи: в приміщенні за умови присутності більше однієї особи на 5 кв. метрів; на відкритому повітрі за умови недотримання дистанції 1,5 метра між присутніми.
  •     Робота закладів громадського харчування від 23:00 до 07:00 (крім доставки та замовлень на винос). Проведення розрахункових операцій припиняється після 22:00.
  •     Перебування в громадському транспорті та у громадських будинках і спорудах без вдягнутої маски, а також перебування на вулиці без документів, що посвідчують особу.
  •     Самовільне залишення місця ізоляції чи обсервації.
  •     Діяльність закладів з розміщення (крім готелів, реабілітаційних центрів для людей з інвалідністю, санаторно-курортних закладів).
  •     Відвідування закладів освіти групами понад 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти.
  •     Відвідування закладів освіти у разі, коли на самоізоляції перебуває понад 50% учнів та персоналу закладу освіти.
  •     Проведення планових заходів з госпіталізації (крім паліативної допомоги, допомоги породіллям, новонародженим, допомоги при пологах, лікуванні онкохворих, високоспеціалізована (третинна) меддопомога та інша невідкладна меддопомога).
  •     Робота спортивних залів та фітнес-центрів, якщо в них перебуває більше від однієї особи на 20 квадратних метрів.
  •     Відвідування пунктів (місць) тимчасового тримання осіб, пунктів тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, а також пунктів розміщення біженців.
  •     Перетин КПВВ на тимчасово окуповані території ОРДЛО та Криму іноземцями без наявного поліса страхування (з окремими виключеннями).
  •     Відвідування сторонніми особами закладів соцзахисту, в яких перебувають окремі категорії громадян (люди похилого віку, ветерани війни, особи з інвалідністю, психічними порушеннями та інше).

Урядовий портал: https://tsn.ua/ukrayina/ukrayina-vihodit-z-lokdauna-ta-povertayetsya-v-karantin-perelik-obmezhen-vid-25-sichnya-1711333.html