05 Грудня 2019

ПОВІДОМЛЕННЯ ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради при Старосинявській районній державній адміністрації

На підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» оголошується проведення установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Старосинявській райдержадміністрації, які відбудуться 18.07.2017 о 15.00 год. за адресою:  смт. Стара Синява, вулиця Івана Франка, 8, малий зал засідань (ІІІ поверх).

Порядок денний:

1. Інформація ініціативної групи про підготовку до установчих зборів.
  2. Обрання робочих органів зборів (лічильна комісія, голова зборів, секретар).
  3. Проведення виборів до громадської ради на основі рейтингового голосування.

Порядок подання заяв претендентів до складу Громадської ради:

1. Заява у довільній формі (адресована до ініціативної групи), підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства;
  2. Рішення про делегування представника інституту громадянського суспільства для участі в установчих зборах, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;
  3. Біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства (обов’язково вказати номер мобільного телефону та електронну адресу);
  4. Копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та Витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;
  5. Інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;
  6. Інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, – за період діяльності);
  7. Відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об'єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України.

Більш детальна інформація міститься за посиланням  http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/996-2010-п та на офіційному веб-сайті райдержадміністрації у рубриці «Громадська рада».

Заяви приймаються ініціативною групою з 19 травня до 19 червня 2017 року до 17.00 включно (крім вихідних днів) за адресою: смт Стара Синява, вулиця Івана Франка, 8, к. 210 (другий поверх).

Відповідальна особа – Гневуш Алла Валентинівна