08 Грудня 2021
Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Старосинявської районної державної адміністрації!!!
ic_home Добавить в избранное ic_map
ОРГАНІЗАЦІЇ, ЯКІ НАДАЮТЬ ДОПОМОГУ ЗАСОБАМ МАСОВОЇ

ДОДАТКОВІ ІНФОРМАЦІЙНІ РЕСУРСИ

ОРГАНІЗАЦІЇ, ЯКІ НАДАЮТЬ ДОПОМОГУ

ЗАСОБАМ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

ГО «Платформа прав людини»

http://www.ppl.org.ua/

Платформа прав людини – неприбуткова організація, що об’єднала експертів з великим досвідом роботи та високим рівнем експертиз у неурядовому секторі. Її місія – захист та розвиток прав і свобод людини, вільних і професійних ЗМІ, основних принципів демократії, реалізація освітньої та просвітницької діяльності для сприяння встановленню демократичного, громадянського суспільства в Україні.

Національна спілка журналістів України

http://nsju.org/

Національна спілка журналістів України – національна всеукраїнська творча спілка, що об’єднує професійних творчих працівників – журналістів та інших працівників засобів масової інформації, які професійно займаються журналістською, публіцистичною діяльністю. Вона суб’єкт творчої діяльності, незалежна, громадська, неприбуткова, позапартійна організація.

Центр демократії та верховенства права (Інститут медіаправа)

http://cedem.org.ua/

Аналітичний центр, який об’єднує юристів, що спеціалізуються в медіаправі. На сайті розміщено інформацію про розвиток законодавства у сфері мас-медіа, інформацію про навчальні програми для медіаюристів та інше.

Українська асоціація медіабізнесу

(Українська асоціація видавців періодичної преси (УАВПП)

http://www.uapp.org/

Українська асоціація медіабізнесу (УАМБ) – добровільна, недержавна, неприбуткова організація. Це – асоціація видавців, які об’єдналися для того, щоб сприяти розвиткові ринку друкованих ЗМІ та докладати зусиль для збільшення його рекламної місткості, спрощення правил і регулювань, покращення умов для ведення бізнесу, підвищення його інвестиційної привабливості. З моменту створення (у 2001 році) УАВПП послідовно докладає зусиль як для покращення законодавства та норм, що регламентують ведення бізнесу, так і передає видавцям знання та технології, необхідні для розвитку видавничих компаній.

Інститут масової інформації

www.imi.org.ua

Діяльність Інституту масової інформації охоплює захист свободи слова, сприяння розвиткові української журналістики, дослідження громадської думки та інших явищ, пов'язаних з формуванням масової свідомості.

Незалежна медіапрофспілка України

www.nmpu.org.ua

Незалежна медіапрофспілка України – всеукраїнська професійна спілка, що об’єднує журналістів та інших працівників ЗМІ, захищає професійні, соціальні та трудові права працівників мас-медіа, допомагає встановленню прозорих правил роботи на українському медіаринку.

Комісія з журналістської етики

http://www.cje.org.ua/ua

Комісія з журналістської етики – орган саморегуляції роботи журналістів та редакцій, який дозволяє обговорювати та пропонувати шляхи розв’язання конфліктних ситуацій базуючись на єдиному стандарті роботи – Кодексі етики українського журналіста.

Незалежна медійна рада

http://mediarada.org.ua/

Незалежна медійна рада є постійним громадським моніторинговим та консультативним органом, який створено з метою утвердження високих професійних стандартів журналістики та задля об’єктивного розгляду спірних питань та ситуацій, які виникають у інформаційному просторі України.

МІЖНАРОДНІ ІНСТИТУЦІЇ

Офіс Ради Європи в Україні

http://www.coe.int/uk/web/kyiv/home

Офіс Ради Європи в Україні розпочав свою роботу в Україні 2006 року. Його діяльність ведеться на підставі Меморандуму взаєморозуміння між Урядом України та Радою Європи про створення в Україні Офісу Ради Європи та його правового статусу.

Проект «Свобода медіа в Україні», що впроваджується в межах Рамкової програми співробітництва (РПС) Ради Європи (РЄ) та Європейського Союзу (ЄС), має на меті покращити свободу, незалежність, плюралізм та розмаїття медіа в Україні.На сайті розміщено загальну інформацію про Раду Європи, документи Ради Європи, документи та рішення Європейського суду з прав людини, матеріали Бюро інформації Ради Європи в Україні.

Координатор проектів ОБСЄ в Україні

http://www.osce.org/uk/project-coordinator-in-ukraine

Координатор проектів працює над поліпшенням умов безпечної роботи та редакційної незалежності журналістів, підтримує дослідження та дискусійні майданчики з тематики конфліктно-чутливої журналістики, надає можливості навчання та підтримує саморегулювання як інструмент подолання порушень журналістської етики; підтримує діалог між силовими органами та медійною спільнотою. Крім того, надається підтримка процесові роздержавлення друкованих ЗМІ

Фільтрувати за назвою     Показати # 
# Заголовок Статті