24 Вересня 2021
Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Старосинявської районної державної адміністрації!!!
ic_home Добавить в избранное ic_map
Взаємодія з громадою

НАРОД І МІЛІЦІЯ ПАРТНЕРИ

gromada2

Члени громадських формувань – основні помічники працівників ОВС, вони роблять вагомий внесок у роботу міліції щодо забезпечення охорони громадського порядку, розкриття злочинів, убезпечення дорожнього руху.

Роль населення в боротьбі з антигромадськими виявами не лише в тому, що громадяни не повинні проходити повз порушників правопорядку. Головне завдання полягає в тому, щоб громадські формування запобігали будь-яким передумовам, які сприяють вчиненню злочинних намірів з боку антигромадських елементів.

З метою сприяння органам місцевого самоврядування, правоохоронним органам та органам виконавчої влади у запобіганні та припиненні адміністративних правопорушень і злочинів, захисті життя та здоров’я громадян, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань, а також у рятуванні людей і майна під час стихійного лиха та інших надзвичайних ситуацій, на території Старосинявського району при 10 сільських радах створено та зареєстровано 10 громадських формувань з охорони громадського порядку загальною чисельністю 114 осіб. Громадські пункти охорони правопорядку розміщені у приміщеннях сільських рад.

За кожним громадським формуванням закріпленні працівники міліції згідно наказу начальника РВ № 4 від 02.01.2013 року, які проводять інструктаж із членами громадських формувань, доводять їм оперативну обстановку в районі, та надають допомогу в правовій підготовці. Наказом начальника Старосинявського РВ № 23 від 02.02.2013 року зараховано 10 громадських помічників дільничних інспекторів міліції, які надають допомогу і сприяють ДІМ Старосинявського РВ УМВС у здійснені заходів щодо охорони громадського порядку, боротьби із злочинністю, профілактик правопорушень, у тому числі з боку осіб, які перебувають на обліку ОВС.

З початку року за участю членів громадських формувань проведено 23 рейди та інших заходів по відпрацюванню населених пунктів району, затримано 22 особи за адміністративні правопорушення; за участю членів громадських формувань в поточному році розкрито 2 злочини.

Спільна діяльність міліції та членів громадських формувань, які беруть участь у боротьбі з правопорушеннями й охороні громадського порядку, формує у свідомості громадян необхідність зважати на загальні інтереси суспільства, шанобливо ставитися до правових приписів, з гідністю виконувати свої громадянські обов’язки.

«Добровільна народна дружина»

На початку 2013 року в селах Мшанець та Пишки, що на Старосинявщині, створено громадські формування з охорони громадського порядку «ДНД». Нині на території Старосинявського району діє 10 громадських формувань загальною чисельністю понад одну сотню людей, які роблять суттєвий внесок у боротьбу зі злочинністю.

Спільна робота міліції з громадськими формуваннями щодня дає позитивні результати у справі боротьби зі злочинністю та гарантуванні безпеки громадян на вулицях селища та сіл району. Керівництво райвідділу міліції цілком задоволене роботою членів діючих громадських формувань. І недарма: торік добровольці здійснили 138 патрулювань,  у ході яких були розкритті 9 злочинів, задокументовано понад 100 правопорушень, а це суттєвий внесок в оздоровлення криміногенної ситуації в районі.  За активну учать в охороні громадського порядку членів громадських формувань не раз заохочували почесними грамотами та цінними подарунками.

Тож, беручи приклад із земляків, жителі сіл Мшанець та Пишки на базі сільських рад з числа двадцяти одного добровольця створили Добровільні народні дружини. Після проведення обов’язкової перевірки на наявність судимостей, всіх формальних процедур: проходження добровольцями курсу правової, психологічної та фізичної підготовки, які здійснюються на базі Старосинявського райвідділу міліції та лише після отримання відповідного сертифікату вартові порядку «з народу» вийшли на маршрут патрулювання.

Добровільні помічники щоп’ятниці та суботи спільно із дільничними інспекторами міліції виходять на чергування вулиць сіл, беручи активну участь у профілактичних заходах. Так, нещодавно під час спільного патрулювання членів дружини з місцевим «шерифом» була затримана жінка похилого віку, що здійснювала продаж самогону неповнолітнім.

Керівництво райвідділу висловлює щиру подяку усім членам громадських формувань з ОГП за плідну та результативну співпрацю. Народ і міліції партнери.

Інспектор по роботі з населенням та громадськими формуваннями

М.Ленчик

Фільтрувати за назвою     Показати # 
# Заголовок Статті